''Stulecia tradycji rzemieślniczej w Twoim domu – magia szkła zaklęta w codziennej funkcjonalności''

Ni'Finn to pracownie rzemieślnicze specjalizujące się nie tylko w rzeźbie i konserwacji zabytków ale i bardzo prężnie rozwijające się w dziedzinie szkła witrażowego. Nasze witraże i lampy są ozdobą mieszkań, biur, budynków, ogrodów i przestrzeni publicznych w wielu miejscach Polski i świata. Wszystkie Nasze produkty wykonywane są ręcznie przez rzemieślników i artystów, którzy poświęcają całe swoje życie dla doskonalenia pasji i swojej pracy – ich trud i miłość do szkła witrażowego na zawsze mogą zostać w Państwa domach. Zapraszamy do współpracy nie tylko projektantów i architektów, ale i instytucje publiczne oraz wszystkich odbiorców indywidualnych.

Witraże

Witraż obecny jest z Nami od IV wieku Naszej ery – na początku zdobywał kościoły, świątynie i katedry. Z czasem przeniósł się do wnętrz świeckich fundatorów, którzy szybko zauważyli jego magię i czar przenikającego szkło światła. Milowego kroku w dziedzinie witrażownictwa dokonał mistrz Louis Tiffany i to właśnie jego metodę głównie stosujemy w Naszej pracy – elementy ręcznie wytwarzanego szkła są cięte, polerowane, łączone miedzianą taśmą, cynowane i patynowe – tak powstałe dzieło cieszy Nas przed długie lata. Zapraszamy do krainy witraży stworzonych w pracowni Ni’Finn…

Oświetlenie Witrażowe

Oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrza – nadaje mu styl, charakter i odpowiedni klimat. Proponujemy Państwu lampy zupełnie inne od tych dostępnych na rynku... Lampy witrażowe wiszące, stojące, sufitowe, kinkiety i kasetony – wszystko to wykonane ręcznie ze szkła witrażowego. Lampy takie mogą być świetną alternatywą dla klasycznego oświetlenia i mają zastosowanie nie tylko we wnętrzach prywatnych ale również biurach i przestrzeniach publicznych. Wykonujemy kilka typów lamp zawsze dostępnych w Naszej sprzedaży ale również projektujemy lampy unikalne, jednostkowe – stworzone specjalnie dla danego odbiorcy - są to zamówienia specjalne‚ “uszyte na miarę”. Zachęcamy zwłaszcza do zwrócenia uwagi na Nasze oświetlenie sufitowe czyli świecące panele witrażowe, które doskonale nadają się do biur, pubów, restauracji i apartamentów.